Sıkça Sorulan Sorular

Kumaş temizliği nasıl yapılmalıdır?

Koltuk takımlarında, sandalyelerde ve başlıklarda bulunan kumaşlar için sadece nemli bezle temizlemenizi öneriyoruz kesinlikle yıkama tavsiye etmiyoruz. Sert materyalli fırça vb. malzemelerle temizlik yaparsanız ürünün dokusu ve yapısına zarar verebilirsiniz. Kimyasal içerikli malzemelerle temizlik yapılmasını önermiyoruz. Aksi takdirde kumaşlarınızda doku bozulması gibi sorunlar oluşabilir. Evcil hayvanların kumaşlara zarar verme durumu garanti kapsamına girmemektedir. 

Ürünleri kullanırken dikkat edilmesi gerekenler nelerdir?

Ürünlerinizi kullanırken taşıma, sürükleme, bilinçsiz sökme veya takma durumları ürünlere zarar verebilir. Mobilyalar taşıma esnasında kesinlikle sürüklenmemelidir.

Boyalı (mdf) ürünlerin çizilme ihtimaline karşı bu ürünler daha da özenli ve dikkatli kullanılmalıdır.

Metal aksamlarda (kulplar, ayaklar vb.) paslanma ve oksitlenme durumunu önlemek için bu aksamları nemli bırakmayınız. Yapıştırma sibularda da aynı durum geçerlidir kesinlikle nemli ve rutubetli ortamda bırakmayınız.

Teslimat kaç günde gerçekleşir?

Kurulum/Montaj hizmeti gerektiren ürünler için çalışma şeklimiz şu şekildedir; inegolmobilyadukkani.com teslimatı yapılan ürünlerin kurulum/montaj gerektiren ürünlerin, kurlumlarını il merkezleri için ücretsiz olarak yapmaktadır. Kurulum/Montaj hizmeti, bazı ilçe merkezlerinde de ücretsiz olarak yapılabilmektedir. Karşılaşılan nakliye ve ulaşım problemlerinden  dolayı bazı ilçe merkezlerine ek ücret ile teslimat ve montaj ücretli olarak yapılmaktadır. Sipariş verirken satış temsilcimizden bu konu hakkında bilgi isteyiniz. 

 
Ürünleriniz garantili mi?

inegolmobilyadukkani.com ’dan aldığınız bütün ürünler İnegöl Mobilya Sanayisinde üretilmiştir. İnegöl Mobilya Dükkanı olarak tüm ürünlerimizin 2 yıl garantisi mevcuttur. İnegöl’de üretilen mobilyalar, 1. ve 2. Sınıf hammaddeler kullanılarak, insan sağlığına zarar vermeyecek şekilde üretilmektedir. Kaliteli, estetik ve ergonomik olarak üretilen mobilyalar, yaşamınızı kolaylaştıracak kullanım alanları sunmaktadır. Nakliye sırasında, üretimde oluşan eksiklikler garanti kapsamındadır. Kullanıma bağlı arızalar, Satış Sonrası Hizmet (SSH) ekibimiz tarafından değerlendirilerek bir ana önce çözüme kavuşturulmaktadır. Ürünler için yapılan özel isteğe bağlı özellikler, ölçü değişikliği, kumaş değişikliği vs. garanti kapsamına girmemektedir.

Yeriniz Nerededir?

Alışveriş Sepetim