İnegöl Mobilya, %30 Kapora ile Tüm Türkiye'ye Ücretsiz Teslimat İmkanı!

Best Köşe Takımı
% 4

Best Köşe Takımı

6,500.00 TL 6,750.00 TL
Menekşe Köşe Takımı

Menekşe Köşe Takımı

6,750.00 TL 0.00 TL
Nova Köşe Takımı

Nova Köşe Takımı

8,950.00 TL 0.00 TL
Milano Köşe Takımı

Milano Köşe Takımı

9,950.00 TL 0.00 TL
Wow Ceviz Köşe Takımı

Wow Ceviz Köşe Takımı

10,950.00 TL 0.00 TL
Riga Köşe Takımı

Riga Köşe Takımı

11,250.00 TL 0.00 TL
Bion Köşe Takımı v2

Bion Köşe Takımı v2

11,950.00 TL 0.00 TL
Wow Ses Sistemli Köşe Takımı

Wow Ses Sistemli Köşe Takımı

11,950.00 TL 0.00 TL
Delon Köşe Takımı

Delon Köşe Takımı

12,250.00 TL 0.00 TL

   

  İnegöl Mobilya Köşe Takımları

  Köşe takımları mobilya sektörünün her dönem en gözde seçeneği olmaya devam ediyor. Her zaman trend ve kullanışlı olan köşe takımları her markanın farklı seçenekleri ile birbirinden güzel modelleri ile yer almaya devam ediyor. Köşe Takımları, her gruba birbirinden güzel model ve tasarımlarıyla uyum sağlamakta. Köşe takımlarını evinizin her yerinde farklı kombin edebilirsiniz. Salonda, oturma odalarında, mutfak ve balkonlarda kullanılabilen oturma grubu köşe takımları özellikle rahatına ve modernize edilişe önem veren kişiler tarafından en fazla tercih edilen kısımda yer alıyor. Köşe takımı olan L koltuklar metrekaresi küçük olan alanlara bile rahatlık ile uyum içerisine girip hoş bir görüntü aşılıyor.

  L koltuk alıcıların gözdesi olan köşe takımlarını alırken nelere dikkat edilmeli sizler için düzenledik. Gelin birlikte inceleyelim;

  Köşe takımı modelleri klasik, modern ve spor kategorilerine uygun olmak üzere pek çok tarzda olabilir. Seçmiş olduğunuz köşe takımının, evin diğer eşyalarına dizaynına ve aksesuarlara, evin genel dekoruna uyup uymadığına dikkat etmek gerekir.

  Köşe takımı alırken bir diğer dikkat edilmesi gereken nokta ise konforudur. Rahatlığı oldukça önemli bir husustur. Oturma kısımlarının geniş olmasına, kumaşların düzgün bir şekilde kaplanmış olmasına ve köşe takımında gereksiz ekstra kullanışsız bir bölme olmamasına dikkat edilmelidir.

  Gelelim en önemli noktalardan birine. Koltukta kullanılan kumaşın cinsi, türü çok önemlidir. Sizi rahatsız edecek bir yapıda olmaması gerekmektedir. Üzerinde belki uyuya kalacağınız saatlerinizi geçireceğiniz bu grup size rahat bir zaman kalitesi sunmalıdır. Kullanılan kumaş cinsinin dayanıklılığı da çok önemlidir. Hemen eskimeyecek ve kumaş rahat temizlenmeye müsait olması dikkat edilmesi gereken bir husustur.

  Hareketli bir kumaş seçimi yapıyorsanız ve üzerindeki desenler oldukça dikkatinizi çekiyorsa önemli olan hususlardan biride desenlerin uyum içerisinde ve dikişlerinin hatasız olması gerekmektedir.

  Sepetinizde ürün bulunmamaktadır