Teslimat Şekilleri

TESLİMAT VE KURULUM/MONTAJ ŞEKİLLERİ

 

Teslimat Şekilleri

 

  • Diyarbakır, Mardin, Hakkari, Şırnak, Siirt, Van, Bitlis, Muş, Ağrı, Kars, Artvin, Ardahan, Iğdır, Gümüşhane, Trabzon, Rize, Giresun, Ordu, Bayburt, Erzurum, Erzincan, Tunceli, Bingöl, Elazığ, Batman illerine ek nakliye bedeli çıkmaktadır. Bu iller hariç bütün illere ÜCRETSİZ olarak teslimat yapılmaktadır.

 

  • Teslimatlar, İnegöl’de sadece mobilya nakliyesi yapan nakliye firmaları aracılığıyla, mobilya taşımasına uygun araç ve ekiplerle yapılmaktadır.

 

Kurulum/Montaj Şekilleri

Kurulum/Montaj hizmeti gerektiren ürünler için çalışma şeklimiz şu şekildedir; inegolmobilyadukkani.com teslimatı yapılan ürünlerin kurulum/montaj gerektiren ürünlerin, kurlumlarını il merkezleri için ücretsiz olarak yapmaktadır. Kurulum/Montaj hizmeti, bazı ilçe merkezlerinde de ücretsiz olarak yapılabilmektedir. 3. kattan sonra kat farkı çıkmaktadır ya takım başı cüzi ücret şeklinde yada yük asansörü tutulmaktadır ödemesi müşteriye aittir. Karşılaşılan nakliye ve ulaşım problemlerinden  dolayı bazı ilçe merkezlerine ek ücret ile teslimat ve montaj ücretli olarak yapılmaktadır. Sipariş verirken satış temsilcimizden bu konu hakkında bilgi isteyiniz. 

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır