İnegöl Mobilya, %30 Kapora ile Tüm Türkiye'ye Ücretsiz Teslimat İmkanı!

Zümra Koltuk Takımı

Zümra Koltuk Takımı

7,750.00 TL 0.00 TL
Bugatti Koltuk Takımı

Bugatti Koltuk Takımı

8,990.00 TL 0.00 TL
Jaguar Koltuk Takımı

Jaguar Koltuk Takımı

9,950.00 TL 0.00 TL
Puma Koltuk Takımı

Puma Koltuk Takımı

9,950.00 TL 0.00 TL
Maserati Koltuk Takımı
% 2

Maserati Koltuk Takımı

10,250.00 TL 10,500.00 TL
Hanedan Avangart Koltuk Takımı

Hanedan Avangart Koltuk Takımı

13,950.00 TL 0.00 TL
Efsane Avangart Koltuk Takımı

Efsane Avangart Koltuk Takımı

14,500.00 TL 0.00 TL

  İnegöl Mobilya Koltuk Takımları

  Koltuk takımları, bir evin en gözde ve en can alıcı eşyalarından biridir. Oturma odasına veya salona girdiğinizde sizi ilk karşılayacak Koltuk Takımlarıdır. Misafirliğe gittiğinizde veya hiç bilmediğiniz bir ortama girdiğinizde size o yer hakkında fikir edinmenize yardımcı olacak unsurdur Koltuk Takımları. Rengi, kumaş deseni ve tasarımı gibi özellikleri evin havasını değiştirir ve bulunduğu ortamı canlandırır.

  Koltuk takımları genellikle, iki adet üçlü ve bir adet tekli koltuk bulundurur ancak günümüzde çeşitli ev konseptleri ve oda tasarımlarıyla koltuk takımının elemanları sayısal anlamda değişiklik göstermektedir. Günümüzde en çok tercih edilen Koltuk Takımları, Modern Koltuk Takımları ve Chester Koltuk takımlarıdır. Koltuk takımları, desen, model ve renk olarak tüm parçaları birbirini tamamlaması gerekir. inegolmobilyadukkani.com, İnegöl Mobilya Koltuk Takımlarını sizler için en yeni en tarz ve bol ürün ve renk seçeği ile sizlere sunmaktadır.

  Koltuk Takımı Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

  Öncelikle Koltuk Takımı alırken evin neresine yerleştireceğinize karar vermelisiniz. Boyut olarak çok büyük olmamalı ancak odayı da oturma alanı olarak doldurmalıdır. Küçük ve az koltuk elemanına sahip koltuk takımları büyük odalarda hoş durmamakta ve odayı - salonu çıplak göstermektedir. Koltuk takımınızın nasıl olacağını seçerken bulunacağı odaya katacağı havayı da ön görmelisiniz. Çünkü açık tonlu geniş bir Koltuk Takımı alırsanız, renkli ve canlı bir oda elde ederken, kapalı tonlarda daha çok mobilyası öne çıkan Koltuk Takımı alırsanız, klasik ve ciddi bir oda elde edersiniz. Sizler için hayalinize en uygun koltuk takımını İnegöl Mobilya kalitesiyle inegolmobilyadukkani.com olarak evinizden çıkmadan online olarak 7/24 yada Bursa/İnegöl de bulunan İmotim Mobilya Avm de hizmet vermekteyiz.

  İnegöl Mobilya Modelleri, İnegöl Mobilya Koltuk Takımları

  inegolmobilyadukkani.com

   

  Sepetinizde ürün bulunmamaktadır